Ви тут:

Сучасне асфальтування доріг

У наш час технології асфальтування доріг мають стійки тенденції до вдосконалення, що пов’язано з постійним збільшенням навантажень на автомагістралі, підвищенням вимог до якості дорожнього покриття. Це призвело до зростання попиту на використання геосинтетичних матеріалів. Більше інформації про сучасні технлогії асфальтування доріг на сайті “Заповнювачі” за посиланням https://mcet.com.ua/ru/nuzhno-bystro-osvoit-sovremennye-tehnologii-asfaltirovaniya/.

Асфальтування як невід’ємна частина дорожнього будівництва 

В зв’язку зі зростаючими темпами дорожнього будівництва постійно доводиться вирішувати проблему пошуку нових дорожніх матеріалів. Але асфальт залишається найбільш популярним, використовуваним при благоустрої територій та зведенні нових автомагістралей. Асфальтування по СНИП відрізняється практичністю, зносостійкістю і стійкістю до впливів зовнішнього середовища.

Види асфальтування

Асфальтування доріг, ціна якого цілком прийнятна, використовується при облаштуванні доріг і тротуарів, стежок в зонах відпочинку і автомобільних стоянок. Види асфальтування та їх особливості пов’язані з місцем укладання суміші і передбачуваними навантаженнями. Тому асфальт поділяють за способом укладання і співвідношенню компонентів.

  • Асфальтування доріг

Проводять з використанням методу гарячого асфальтування. У даній ситуації вкрай важлива підготовка підстави під асфальтування, здійснювана за допомогою геосинтетичних матеріалів.

  • Асфальтування Тротуарів

Найчастіше проводиться литою сумішшю, досить зносостійким складом, що не вимагає подальшого розкочування.

  • Асфальтування площ

Може здійснюватися за технологією холодного асфальту, використовуваної на невеликих ділянках. Приступати до асфальтування площ можна після ретельної підготовки підстави.

  • Асфальтування стоянок

Найчастіше проводиться з використанням щебенево-мастичної суміші, призначеної для робіт на ділянках з підвищеними навантаженнями.

  • Підготовка для асфальтування доріг

Перед асфальтуванням дорожнього полотна необхідно здійснити підготовку грунту, включаючи його виїмку, глибина якої відповідає призначенню ділянки дороги, підготувати підставу для дорожнього покриття.

Асфальтування тротуарів неможливо без застосування піску, щебеню, шару бітумної суміші. Традиційні матеріали для асфальтування повинні використовуватися в комплексі з геосинтетиками за існуючими правилами асфальтування доріг.

Система Orphus