Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Сценарій нового фільму Скорсезе переписали через Леонардо Ді Капріо

Зйомки нового фільму Мартіна Скорсезе “Вбивці квіткового місяця” стартують в березні 2021 року, рівно через рік після того, як мало розгорнутися масштабне виробництво. Однак, як з’ясувалося, процес був уповільнений не тільки пандемією коронавірусу, але і правками виконавця головної ролі Леонардо Ді Капріо.

Про це розповів сценарист Ерік Рот у подкасті, повідомляє канал “Прямий” з посиланням на IndieWire.

Що саме захотів виправити Ді Капріо, не розголошується. Водночас Ерік Рот додав, що чимало його ідей залишились, але й багато змін у сценарій вніс Леонардо Ді Капріо.

“Леонардо хотів змінити дещо, про що ми сперечалися. Він виграв половину суперечок, я виграв іншу”, – розповів Ерік Рот.

Окрім цього, сценарист розповів, що на кіноадаптацію книги “Вбивці квіткового місяця” він витратив близько 5 років. Історія настільки йому сподобалась, що Ерік Рот вирішив зробити її максимально близькою до першоджерела.

“Я витратив 4 або 5 років, працюючи над цією книгою “Вбивці квіткового місяця”, яку, переконаний, має прочитати кожен. Це чудова книга. Мій сценарій, як я думаю, дуже близький до неї”, – додав він.

Фото: “Прямий”

Система Orphus