Спортсмен з Полтавщини переміг на Львівському марафоні

Кращим став Сергій Година з Кременчука.

Як розповіли організатори змагань, 18 жовтня у Львові відбувся “Львів Нова Пошта Марафон” — один з головних забігів національних змагань серії Гран-прі.

Згідно з нещодавно оприлюдненими даними, переможцем на головній дистанції (42 км) став кременчужанин Сергій Година (02:24:00), який зумів перевершити полтавця Вадима Дорогобіда (02:38:45). Третє місце виборов Олексій Семенюк з Харкова (02:41:59).

Нагадаємо, 13 вересня відбувся один з етапів всеукраїнських забігів – «Нова пошта напівмарафон. Черкаси».

Згідно з оприлюдненими даними, на головній дистанції, 21 кілометр, переміг Павло Леонов з Полтави – 01:15:45.

Другим прибіг до фінішу Ігор Панченко з Охтирки (01:17:03), який лише на 13 секунд перегнав ще одного полтавця Володимира Билима (01:17:16).