Ви тут:
Суспільство 

SpaceX оголосила Марс вільною планетою

Вона нібито незалежна від законів Землі.

Про це повідомляє ain.ua.

Компанія Ілона Маска SpaceX запустила бета-тестування супутникового інтернету Starlink. Користувачі-тестувальники діляться фото обладнання, даними про швидкість. Один з учасників тестування виклав цікавий пункт з умов використання Starlink: за версією SpaceX, на Марсі не будуть застосовуватися земні закони.

Читайте також: SpaceX запустила чергову партію супутників Starlink

Спочатку про це в Twitter написав користувач @WholeMarsBlog, але його твіт, на який посилаються всі ЗМІ, зараз недоступний. Він виклав скріншот з правил:

Якщо це – офіційна версія правил, компанія «для сервісів на Марсі, чи для перельоту до Марса за допомогою Starship або іншого колонізаційного корабля, сторони визнають Марс вільної планетою», для якої не діє авторитет будь-яких земних властей. А суперечки повинні вирішуватися через принципи самоврядування в марсіанському поселенні.

Ці ж правила використання виклали на Reddit (де користувачі діляться результатами тестів Starlink), і в них теж є така секція. Однак компанія офіційно поки не підтвердила, що ці правила – справжні.

Майбутні марсіанські колонії, створені SpaceX, можливо, будуть користуватися флотом супутників Starlink, які будуть забезпечувати зв’язок для машин і людей.

Система Orphus