Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Соціальна лабораторія”: у Пирятині розпочали реалізовувати пілотний проєкт

У Пирятинській міській ОТГ 25 та 26 листопада з робочим візитом перебував голова Полтавського обласного благодійного фонду ,,Громадське здоров’я“ Андрій Протопопов.

В рамках візиту відбулися зустрічі з заступником міського голови Тамарою Коваленко, старостами сіл Олександрівка, Рівне, Могилівщина та сіл К.Міст, Верхоярівка, Замостище, директором Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї та молоді Юлією Кабушкою, представниками ,,Кабінету довіри“ Пирятинської ЦРЛ. На даний момент залишається відкритим питання щодо приміщення, в якому працюватиме соціальна лабораторія. Також Андрій Протопопов заключив угоди цивільно-правового характеру та провів навчання для соціального працівника та медичної сестри, які будуть працювати вже з 1 грудня 2020 року.

Про це розповіли у Пирятинській ОТГ.

Благодійна організація, яку представив Андрій Протопопов, розпочинає реалізацію пілотного проєкту “Соціальна лабораторія”, в рамках проєкту “HealthLink: Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні”.

Основна його мета – покращення доступу людей, які мають високі ризики бути інфікованими, зокрема осіб з групи ризику, молоді до якісних послуг з профілактики та лікування інфекцій та якісного медико-соціального супроводу.

Система Orphus