Ви тут:
Спорт Суспільство 

Що далі: назвали претендентів на бій з Усиком

Олександр Усик провів вдалий бій у важкій вазі – він переміг британця Дерека Чісору. Тож тепер на нього чекають нові суперники.

Як повідомляє 24 спорт, Усик є офіційним претендентом на бій за чемпіонський титул WBO у важкій вазі. Цим поясом зараз володіє Ентоні Джошуа (23-1, 21 КО). І саме він мав би бути наступним суперником Усика. Однак є декілька проблем.

Перша з них та, що 12 грудня Джошуа проведе захисти титулу IBF проти болгарина Кубрата Пулєва (27-1, 13 КО). Тож після цього бою йому потрібен буде час на відновлення та підготовку.
Але й після цього промоутери не дуже хочуть проводити бій Джошуа – Усик. Адже значно прибутковішим буде бій Джошуа проти володаря титулу WBC Тайсона Ф’юрі (30-0-1, 21 КО). За умови, що Джошуа переможе Пулєва, це буде бій за звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. І розіграють його між собою британці.

Та все ж Усик може настояти на проведенні бою за чемпіонський титул WBO. Адже проводити рейтингові бої причин немає. І якщо промоутери Джошуа не погодяться на цей бій, то британцю доведеться відмовитися від чемпіонського паска. І тоді в Усика будуть інші суперники.

Офіційно він мав би битися з наступним в рейтингу – британцем Даніелем Дюбуа (13-0, 13 КО). Він 28 листопада проведе бій проти Джозефа Джойса (9-0, 8КО).

Система Orphus