“Шахтар” пропустив 6 голів і програв “Боруссії” М у Лізі чемпіонів

Донецький “Шахтар” у вівторок, 3-го листопада, зазнав першої поразки у Лізі чемпіонів-2020/2021. Донецький клуб у Києві у рамках 3-го туру програв німецькій “Боруссії” Менхенгладбах.

Шахтар – Боруссія М 0:6

Голи: Плеа, 8, 26, 78, Бондарь, 17 (авт), Бенсебаїні, 44, Штіндль, 65

Гірники завдяки успішному старту в цьогорічній Лізі чемпіонів підійшли до зустрічі третього туру у статусі лідера квартету B. Не програвали в перших двох турах і їхні суперники.

Про це пише сайт УАФ.

Гості розпочали гру надзвичайно агресивно, активно застосовували високий пресинг, і донеччани не впоралися з таким тиском. На 8-й хвилині гравці «Боруссії» провели швидку атаку: Крамер виконав передачу на хід Лайнеру, який із правого флангу прострілив до штрафного. Гірники не встигли зайняти свої позиції в захисті, і Плеа в один дотик переправив м’яч у нижній кут. 0:1.

Відкривши рахунок, підопічні Марко Розе продовжили діяти першим номером, і невдовзі закріпили свою перевагу. Після удару Крамера з-за меж штрафного майданчика м’яч влучив у Бондаря та змінив напрямок польоту, що дезорієнтувало Трубіна. 0:2. На цьому «Боруссія» не зупинилася. Плеа отримав м’яч поблизу лінії штрафного та потужно пробив під поперечину, при цьому Маркос Антоніо лише номінально позначив якусь протидію супернику. І лише за рахунку 0:3 «Шахтар» створив перший момент — удар Тете у ближній кут парирував Зоммер.

Незадовго до перерви Бенсебаїні після кутового та виграної боротьби забив четвертий гол своєї команди. Про те, наскільки привільно почувалися на полі НСК «Олімпійський» гості, свідчила статистика: у першому таймі з боку гравців «Шахтаря» арбітр не зафіксував жодного фолу.

На другу 45-хвилинку у складі помаранчево-чорних вийшли три нові гравці, і в діях команди з’явилися принаймні якісь натяки на агресію. Але в ігровому плані мало що змінилося. У середині тайму гладбахці перехопили м’яч після введення його Трубіним у гру, і Штіндль зробив рахунок 0:5. А потім Плеа із передачі Тюрама ще й оформив хет-трик.