Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Сесію Миргородської міськради скликають на 4 грудня

Міський голова даиргорол Сергій Соломаха провів засідання робочої групи, до складу якої увійшли представники депутатських фракцій. На порядку денному було детально обговорено питання, які передбачені розпорядженням про скликання другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання, що заплановане на 4 грудня, а також проаналізовано пропозиції, які надійшли від керівників політичних сил щодо формування постійних комісії, їх кількісного складу та голів комісій.

Про це повідомили на сайті Миргородської міськради.

Міський голова розповів депутатам про порядок підготовки та ведення сесії, зазначивши, що для повноцінного підготування та проведення засідання сесії мають відбутися постійні комісії. Раніше їх кількісний склад формували за професійним принципом.

Такий підхід міський голова пропонує і для утворення депутатських комісій восьмого скликання. На засіданні робочої групи було попередньо обговорено назви постійних комісій, їх очільників та персональнй склад. Також було детально проговорено подані кандидатури на керівників постійних комісій та інші організаційні питання підготовки та проведення засідань постійних комісій та сесії.

Система Orphus