Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ блокувала спробу незаконного вивезення з України товарів військового призначення

Контррозвідники СБ України задокументували та припинили протиправну діяльність посадовців однієї із київських структур у сфері державного експортного контролю, які планували вивезти з нашої країни товари військового призначення.

Про це інформує пресцентр СБ України.

Оперативники спецслужби, зокрема, попередили незаконну поставку з України до однієї з країн Близького Сходу агрегатів, комплектуючих та деталей для зенітно-ракетного комплексу «Оса-АК-М».

Правоохоронці встановили, що для приховування військового призначення цих товарів відправником були вказані неправдиві відомості щодо їх кількісно-якісних характеристик. Також на продукцію не було надано необхідних дозвільних документів Державної служби експортного контролю України.

«Наразі задокументовані контррозвідкою СБ України матеріали передано до органу досудового розслідування для прийняття процесуального рішення за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України». – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus