Ви тут:
Суспільство 

Samsung вперше за три роки обійшов Apple на американському ринку смартфонів

Досягти успіху Samsung допомогли моделі середнього класу, а також моделі преміум-класу, включаючи серію Galaxy Note20 і складаний Galaxy Z Fold2.

Про це повідомляє ITC.ua.

У третьому кварталі 2020 року Samsung не тільки повернув собі звання лідера світового ринку смартфонів, але і очолила ринок смартфонів США, змістивши Apple на друге місце. Це вперше з другого кварталу 2017 року Samsung обіграв Apple на рідному полі, випливає з даних аналітичної компанії Strategy Analytics.

Стати лідером ринку смартфонів США за підсумками третього кварталу 2020 року Samsung допомогли не тільки хороші продажі власних моделей. Ще одним фактором, що зіграв на руку південнокорейському гігантові, є більш пізній старт продажів лінійки iPhone 12. Цілком ймовірно, що в цьому кварталі, який традиційно є найсильнішим у Apple, команда Тіма Кука відіграє втрачені позиції.

Читайте також: Apple відкриває передзамовлення на iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max

За тримісячний період з липня по вересень частка компанії Samsung на ринку смартфонів США виросла на 6,7%, до 33,7%, що і забезпечило їй перше місце. Частка Apple, яка опустилася на друге місце, склала 30,2%. Що цікаво, третє місце в США зайняла ще одна південнокорейська компанія – LG, якій належить 14,7% ринку.

Система Orphus