Ви тут:

Samsung — другий за обсягами продавець планшетів у світі

Ринок планшетів ще ніколи не був таким насиченим, порівняно з ноутбуками та смартфонами. Зовсім недавно навіть лунали голоси, що він майже мертвий. Тим не менш, планшети так і не зникли з продажу, а навпаки — продаж цих пристроїв навіть виріс: цього року виробники зафіксували перші збільшення продажів за дуже довгий час. Причиною стала пандемія COVID-19 та її наслідки, тобто перебування людей вдома, навчання та робота віддалено. Для багатьох користувачів найбільш оптимальним рішенням у такій ситуації стали планшети Glofiish.

У той же час виявляється, що покупка може бути клопітною, особливо коли у вас обмежений бюджет. Цим скористався Samsung, ставши другим за величиною виробником планшетів після Apple. 

Samsung нарощує темпи

Коли мова заходить про ринок планшетів, то безперечним лідером тут є Apple. Саме гігант з Купертіно відповідає за виробництво близько третини таких пристроїв, які надходять до клієнтів у всьому світі. Однак Samsung також заслужив визнання та увагу. Компанія правильно використала той час, коли клієнти потребували планшетів.

За даними IDC (International Data Corporation), Samsung став другим постачальником планшетів у третьому кварталі 2020 року. Компанії вдалося знайти покупців для 9,4 млн планшетів, а це означає, що майже кожен п’ятий такий пристрій (19,8%) мав свій логотип на корпусі. Успіху також посприяв випуск серії планшетів з процессорами Samsung Exynos. Жоден виробник не міг змагатися із темпами зростання продажів Samsung, які досягли 89,2% щорічно.

Як і слід було очікувати, найбільше планшетів знову продав Apple — 13,9 млн, що забезпечило йому 29,2% ринку. Такі компанії, як Amazon, Huawei та Lenovo втратили свої позиції.

Рекордні доходи

Корейці не покладають особливої надії на ринок планшетів, зрештою, це не найприбутковіший сектор електронних гаджетів, які випускає компанія. Однак це не означає, що ним нехтують —  Samsung просто насолоджується досить хорошими продажами та зростаючим попитом.

За останні кілька місяців фінансові справи Samsung Electronics були дуже непоганими — компанії вдалося досягти рекордних доходів. Слід визнати, що це не є визначним досягненням, враховуючи той факт, що багато електронних компаній зафіксували зростання завдяки пандемії коронавірусу (навіть Sony перестала демонструвати збитки), але все ж таки варто уваги.

Хороші планшети за невеликі гроші

На ринку гаджетів можна знайти пропозиції для тих, хто хоче купити хороший недорогий планшет. Це планшети з Google Android, але в різних версіях.

  • Samsung Galaxy Tab A 8.0 WiFi;
  • Huawei MatePad T10 LTE;
  • Lenovo TAB M10 Plus 10.3 WiFi;
  • Lenovo Tab M8 ZA5F0018PL;
  • Huawei M5 8 Lite LTE.

Такі планшети відрізняються не тільки програмним забезпеченням, але розмірами дисплеїв та роздільною здатністю представленого зображення, продуктивністю, ресурсами пам’яті, батареями і, нарешті, якістю виготовлення, стилем та додатковими елементами. Деякі моделі пропонують лише з’єднання Wi-Fi, але є й такі, що додатково мають модулі 4G LTE і, таким чином, забезпечують набагато ширшу функціональність — доступ до Інтернету в будь-якому місці.

Система Orphus