Ви тут:
Суспільство Україна 

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав 5 разів

15 листопада у Залі Пам’яті, що на території Міноборони, відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування мужніх українських захисників, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на Сході України.

У заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони та Збройних Сил України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України.


Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав 5 разів…..

Цього дня внаслідок російської агресії на Сході України у 2014 році загинув старший сержант Вєтров Юрій Олександрович.

У цей день у 2015 році загинули солдат Гадіуллін Сергій Федорович, молодший сержант Скирта Андрій Вікторович, старший солдат Чмихаленко Валерій Петрович.

У 2017 році загинув майор поліції Макаревич Владислав Янович.

Довідка. Зала Пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам. Біля споруди Зали Пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день. В середині Зали Пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги Пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Фото: Міноборони

Система Orphus