Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сьогодні День Гідності і Свободи: полтавців привітали очільники області

Сьогодні, 21 листопада, український народ відзначає День Гідності та Свобооди. В останні дні листопада 2004-го та 2013-го років наші співвітчизники вийшли на два Майдани, які згодом переросли у Помаранчеву Революцію та Революцію Гідності.

Історія свята бере свій початок з видання Президентом України Віктором Ющенком Указу від 19 листопада 2005 р. № 1619/2005 про відзначення Дня Свободи 22 листопада з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності. Проте наступним Президентом України Віктором Януковичем цей день був об’єднаний з Днем Соборності України Указом і відзначалося з 2012 року – 22 січня.

З Днем Гідності і Свободи полтавців привітали і очільники області.

Шановні земляки!

Гідність і свобода – слова, що мають особливу вагу для кожного українця. Вони об’єднують у собі журбу за полеглими у боротьбі за європейське майбутнє нашої держави, гордість за свідому громадянську позицію кожного, хто долучився до подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Світла пам’ять героям, які віддали життя за свободу і незалежність України.

Співвітчизникам варто єднатися, аби й далі жити у вільній та демократичній державі. Лише так ми зможемо зупинити війну на Сході України та перемогти.

Пам’ятаймо, що Гідність і Свобода не даються слабким та несвідомим націям. Ми, українці, – сильні!

Тож єднаймося заради мирного, щасливого майбутнього рідної України!

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький

Шановні полтавці!

Щиро вітаю вас із Днем Гідності та Свободи!

21 листопада, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го.

Ми довели собі і світові, що є могутнім народом, здатним виносити уроки з минулого, протистояти викликам сьогодення та робити все для достойного майбутнього країни. Ми твердо обрали власний шлях розвитку і не маємо права з нього зійти. Зробити незалежність незворотною, Україну – великою та сильною – це головне завдання нашого покоління.

Впевнений, що кожен мешканець області докладає максимум зусиль, щоб разом з усім українським народом досягти поставленої мети.

Бажаю усім миру, злагоди, віри в Україну та її світле майбутнє! Хай успіх увінчує всі ваші добрі починання задля розвитку та процвітання нашої держави!

Привітав голова Полтавської ОДА Олег Сирнєгубов

фото Вікіпедія

Система Orphus