Ви тут:
Суспільство Україна 

“Ростов не гумовий”, – секретар РНБО закликав суддів КСУ піти у відставку

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов закликав суддів Конституційного суду піти у відставку, адже “своїми рішеннями вони посягнули на норми Конституції”

Про це він написав у Facebook.

“Останні заяви Голови Конституційного Суду пана Тупицького дивують неадекватністю оцінок ситуації та перебільшенням значимості власної персони. Хочу нагадати, що судді своїм рішенням від 27 жовтня посягнули на низку фундаментальних засад конституційного ладу в Україні, здійснивши по суті спробу повалення конституційного ладу та зміни політичного курсу країни”, – написав Олексій Данілов.

За його словами, подібні дії мають усі ознаки кримінального злочину, за який передбачено відповідне покарання.

Секретар РНБО зауважив, що Президент Володимир Зеленський як гарант Основного закону повністю виконав свої обов’язки, подавши до парламенту проєкт закону про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства.

“У разі його ухвалення припиняються повноваження чинного на сьогодні складу Суду, але не припиняються повноваження самого КСУ”, – написав Данілов. 

“Наостанок хочу закликати: припиніть шантажувати країну. Не варто керуватися принципом, що замовлення вітчизняних олігархів та іноземних «спонсорів» має бути відпрацьоване в будь-якому разі. Це шлях до прірви. Ростов не гумовий, і власні маєтки через кордон перевезти не вдасться. Збережіть залишки честі й подайте у відставку. Суспільна довіра до конституційного судочинства буде відновлена, і це завдання вже нового складу Конституційного Суду!”, – підсумував Секретар РНБО.

Останні заяви Голови Конституційного Суду пана Тупицького дивують неадекватністю оцінок ситуації та перебільшенням…

Опубліковано Олексієм Даніловим Вівторок, 3 листопада 2020 р.

Система Orphus