Ви тут:
Суспільство Україна 

Росія шукає будь-який спосіб зірвати процес просування до миру – Леонід Кравчук про загострення на Донбасі

Перший Президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук висловився щодо нещодавнього загострення на Донбасі. Так, за його словами, Росія і підконтрольні їй незаконні збройні формування постійно намагаються зірвати процес мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Про це Леонід Кравчук заявив в ефірі телеканалу «Україна 24», повідомляє АрміяInform.

«За ці місяці фактично після проголошення тиші, ми раділи їй. Порушень було, як показала місія ОБСЄ, близько двох тисяч випадків, вони були маленькі, але вони були, а тут вже убитих двоє і поранених двоє. На тій відеоконференції, яку ми проводимо, бачу, що Росія та бойовики ОРДЛО, я пов’язую – це одне і теж, шукають, без перебільшення, щоб за щось зачепитися і на цьому зупинити процес поліпшення просування вперед, до світу. Все робиться для цього», – сказав Леонід Кравчук.

Він нагадав, що раніше невдоволення Росії викликала постанова Верховної Ради про місцеві вибори, яка містила пункт щодо виборів у ОРДЛО.

Читайте також: На Донбасі збройні формування РФ двічі порушили режим припинення вогню

«Вони місяць вимагали від нашої делегації, щоб Рада скасувала цю постанову», – сказав голова української делегації у ТКГ.

«Леонід Кравчук зазначив, що Росія і ОРДЛО «запропонували так звану дорожню карту руху до миру», але будь-які кроки України до реальних поліпшень ситуації на Донбасі нівелюються», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus