Ви тут:
Суспільство Україна 

Приватбанк відсудив 1 млрд грн у співвласника зернового терміналу “Бориваж”

Згідно з судовими матеріалами, “ПриватБанк” розірвав кредитний договір через порушення боржником своїх зобов’язань.

Суд задовольнив позов “ПриватБанку” на стягнення 1 млрд грн зі співвласника зернового терміналу “Бориваж”.

Господарський суд Одеської області 30 жовтня задовольнив позов державного “ПриватБанку” до компанії “Агротермінал” і вирішив стягнути з неї 1 мільярд гривень заборгованості як із поручителя компанії “Бориваж”.

Про це з посиланням на рішення суду повідомляє видання Finbalance, інформує 5 канал.

Згідно з судовими матеріалами, “ПриватБанк” розірвав кредитний договір через порушення боржником своїх зобов’язань. Водночас у компанії “Агротермінал” стверджували, що кредитною угодою граничний термін повернення позики був встановлений на 3 листопада 2026 року.

Однак суд постановив, що “ПриватБанк” правомірно скористався правом на напрямок повідомлення про дострокове розірвання кредитного договору.

За даними держреєстру, засновник “Агротермінал” – компанія “Бориваж”, бенефіціарами якого значаться Олександр Скотник і Нарек Будагян (через ТОВ “Термінал-Південний”), Ангонас Гарофіта Ніколета (через “Амертана Холдінгс ЛТД”), Еммануель Флорентина Християна (через “Енстревіо Інвестментс Лімітед”), Аресті Сеодоро (через “Окталенса Холдінгс ЛТД”).

Компанія “Бориваж” і Олександр Скотник також є засновниками “Агротермінал Логістик”, яке виступало поручителем “ПриватБанку” з рефінансування, залученому у НБУ ще до націоналізації, зазначає Finbalance.

Система Orphus