Ви тут:
Суспільство Україна 

Протитанкісти та артилерія великої потужності готуються до навчань

В артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила триває черговий етап бойового злагодження підрозділів. Наразі тренуються розрахунки протитанкової артилерії та артилерії великої потужності – батареї окремого протитанкового артилерійського дивізіону з ПТРК «Штурм-С» та одного з самохідних артилерійських дивізіонів, що озброєний грізними САУ 2С7 «Піон».

Про це повідомляє АрміяInform.

«Нині в одній із батарей окремого протитанкового артилерійського дивізіону пройшло контрольно-комплексне заняття, під час якого були відпрацьовані такі завдання, як заняття районів зосередження та рубежів розгортання, – розповідає заступник командира частини полковник Сергій Марценюк. – Також особовий склад виконав індивідуальні та групові нормативи й імітацію виконання вогневого завдання. Командир дивізіону підполковник Анатолій Блажко оцінив рівень підготовки підлеглих оцінкою «добре».

Паралельно з протитанкістами вишкіл триває і у самохідників. Гармаші з найбільшим серед ствольної артилерії калібром на озброєнні відпрацювали комплексне заняття. Воно відбувалося побатарейно – протягом кількох днів пройшло в усіх підрозділах дивізіону. Під час комплексного заняття також складали індивідуальні та групові нормативи, крім того, було відпрацьовано заняття розрахунками підготовлених та непідготовлених вогневих позицій, умовне виконання вогневих завдань та залишення вогневих позицій.

За словами заступника командира військової частини, контрольно-комплексне заняття є допуском до наступного етапу бойової підготовки – виконання вогневих вправ бойовим пострілом. Уже за тиждень спочатку в батареях, а згодом у дивізіонах, відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою.

«Більшість воїнів-артилеристів мають бойовий досвід. Чимало з них воюють з 2014 року. Є й нагороджені державними нагородами, зокрема, командир одного з дивізіонів, майор Вадим Клюй, є кавалером ордена Данила Галицького. Він та його підлеглі, а також побратими з інших підрозділів – це, здебільшого, досвідчені гармаші, за плечима яких – участь у багатьох боях та операціях і безцінний бойовий досвід, що дозволяє мати впевненість у тому, що артилерія не підведе», – йдеться у повідомленні.

Олексій Тригуб

Кореспондент АрміяInform

Фото: АрміяInform

Система Orphus