Ви тут:
Суспільство 

Протести у Вірменії: захоплено будівлі уряду і парламенту

Демонстранти, незадоволені угодою щодо Нагірного Карабаху, захопили будівлі уряду та парламенту Вірменії. Опозиція має намір анулювати угоду і вимагає відставки прем’єра Пашиняна, який її підписав з Азербайджаном і РФ.

Про це повідомляє DW.

У ніч на вівторок, 10 листопада, сотні людей, незадоволені підписанням угоди із Азербайджаном та Росією щодо Нагірного Карабаху, захопили будівлі уряду та парламенту Вірменії.

За повідомленнями кореспондентів агентства, в урядовій будівлі розторощені меблі, техніка, розбиті двері та вікна. При цьому частина протестувальників знаходяться у кабінеті прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна. Поліція демонстрантам не перешкоджала.

У вірменському парламенті кілька сотень людей зайняли місця президії і депутатів, вимагаючи, аби до них прийшов Пашинян. Також у Єревані побили спікера парламенту Арарата Мірзояна, вимагаючи у нього назвати місце перебування прем’єр-міністра.

Інша група людей відправилася до резиденції Пашиняна. Повідомляється, що співробітники поліції, які охороняли будівлю, сказали протестувальникам, що прем’єра немає вдома, однак це не допомогло – між правоохоронцями та демонстрантами виникла сутичка.

Протести у Єревані розпочалися після того, як прем’єр-міністр заявив про підписання спільної з президентами Азербайджану та РФ заяви про припинення війни в Нагірному Карабаху.

Система Orphus