Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Просто подвиг”: на Полтавщині оголосили літературний конкурс до Дня Збройних Сил України та Дня Сухопутних військ

Полтавський обласний терцентр комплектування та соціальної підтримки проводить літературний конкурс “Просто подвиг” до Дня Збройних Сил України та Дня Сухопутних військ.

Конкурс проходитиме у три етапи: збір конкурсних матеріалів з 12 листопада до 1 грудня; підбиття підсумків, визначення конкурсною комісією кращих робіт та їх публікування на офіційних ресурсах Полтавського обласного ТЦК та СП протягом 23 листопада – 6 грудня; оголошення переможців та їх нагородження 7 – 12 грудня.

Номінації конкурсу:

«Поетичний твір» – матеріали віршованої форми, що описують випадки героїзму, мужності та професійної навченості українських військовослужбовців під час виконання завдань за призначенням.

«Проза» – прозові твори, що описують випадки героїзму, мужності та професійної навченості українських військовослужбовців під час виконання завдань за призначенням.

«Дитяча творчість» – матеріали, створені учнями навчальних закладів про відомі їм випадки мужності наших воїнів, або яким вони собі уявляють «Подвиг».

Приз глядацьких симпатій: розігрується у всіх номінаціях, визначається кількістю вподобань та позитивних коментарів у соцмережах.

У конкурсі беруть участь військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, родичі військовослужбовців, волонтери, учні навчальних закладів Полтавської області. На конкурс приймаються матеріали, які відображають випадки героїзму, відваги, доблесті, мужністі, навченісті і високі моральні якості українських військовослужбовців.

Матеріали для участі в конкурсі приймаються на ел. Полтавського обласного ТЦК та СП poltava.tck@gmail.com у вигляді прикріплених архівів.

У заархівованій папці повинен бути файл з матеріалом для конкурсу, фото місця події або особи, про яку написано (бажано для кращої візуалізації описаного читачем) та файл, що містить наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові автора, його контактний телефон, електронна адрес, звання (якщо є), місце служби чи роботи (якщо є), місце проживання (населений пункт, район).

Переможців конкурсу визначає конкурсна комісія.

Критерії оцінювання:

1. Відповідність твору головній задачі конкурсу – популяризації Збройних Сил України (від 1 до 10 балів).

2. Відповідність твору тематиці Конкурсу (від 1 до 10 балів).

3. Відповідність твору літературним вимогам – наповнення змістом, дотримання правил граматики, розмаїття лексики (від 1 до 10 балів).

Разом: максимальна кількість за сумою – 30 балів.

Усі учасники фінального етапу Конкурсу нагороджуються Дипломами. Конкурсанти, які зайняли друге та третє призові місця в окремих номінаціях нагороджуються грамотами. Переможці, які зайняли перші місця в своїх номінаціях, нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

Фото: ілюстративне

Система Orphus