Ви тут:
Економіка Суспільство Україна 

Проєкт Держбюджету-2021 готовий до другого читання, – Шмигаль

Уряд на позачерговому засіданні схвалив допрацьований проєкт Держбюджету на 2021 рік.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
“Ми провели багато спільної роботи та консультацій із народними депутатами. Врахували більшість з наданих пропозицій, виходячи з пріоритетності видатків, наявних можливостей ресурсної частини бюджету і стану національної економіки. Ключовий аспект — це те, що бюджет залишається збалансованим та реалістичним до виконання. Наступного року ми очікуємо зростання економіки, що дасть змогу нам продовжити збільшення видатків на медицину, освіту та оборону”, – написав на своїй сторінці у Facebook Денис Шмигаль.
У допрацьованому проєкті Держбюджету-2021: доходи передбачено в сумі 1 трлн 92 млрд грн, а видатки — у сумі 1 трлн 328 млрд грн.
“Також знайшли можливість зменшити дефіцит по відношенню до ВВП з 6% до 5,5%. У бюджеті-2020 дефіцит був на рівні 7,5%. Тобто, на 2021 рік пропонуємо збалансований бюджет, в якому не передбачається збільшення податків для бізнесу й водночас покращується фінансування і соціальної сфери, і медицини, і надати підтримку підприємцям, які постраждали від пандемії. Цей бюджет залишається бюджетом можливостей для розвитку і для промисловості, і для малого та середнього бізнесу”, – додав Денис Шмигаль.
Фото: Facebook
Система Orphus Поделиться на fb