Ви тут:

Про що варто знати купуючи автомобіль в США?

Сьогодні інтернет рясніє різними оголошеннями про доставку автомобілів з США. І все більше наших земляків нині цікавляться такою послугою. Подібні пропозиції найчастіше мають попит серед тих автолюбителів, які не мають можливості купити новий автомобіль з салону.

Якщо у нашій країні ринок пропонує автомобілі з терміном експлуатації який може сягати навіть 20 років, то в США цілком реально придбати машину що була у використанні не більше 5 років. Тут можна знайти відносно нову машину, яка має хороші технічні характеристики та коштує порівняно недорого.

Як купити машину на американському авторинку?

Якщо ви вирішили здійснити покупку автомобіля в Америці варто в першу чергу обрати надійну компанію, яка візьме на себе усі організаційні моменти. Через те що пропозицій багато, дуже легко натрапити на шахраїв, тому при виборі варто бути особливо уважним. Ніколи не співпрацюйте з компанією, яка вимагає 100% оплату за свої послуги наперед. Найкраще обирати подібну фірму за порадою своїх друзів та близьких. Окрім цього бажано вивчити відгуки від реальних покупців що вже скористались такою послугою.

Віддавайте перевагу лише тій фірмі, яка має позитивну репутацію. До числа таких можна віднести компанію «АТЛ». Обирайте автомобілі з США на atl.ua і ви отримаєте бажаний результат за доступною ціною. Якщо маєте додаткові питання переходьте за посиланням сайту та залишайте заявку. Тут ви зможете отримати безкоштовну консультацію кваліфікованого спеціаліста. За плечима «АЛТ» безліч задоволених клієнтів які рекомендують послуги компанії своїм друзям та знайомим. Ви також можете відчути усі переваги відмінного сервісу звернувшись сюди.

Переваги купівлі автомобілів в США

Американські автомобілі мають великий попит серед жителів нашої країни. Купуючи автомобіль в Америці можна отримати багато суттєвих переваг:

  • Основна перевага такої покупки – невисока вартість. Тут ви знайдете бажаний автомобіль за дуже доступною ціною.
  • Великим плюсом вважається хороший стан автомобілів. Багато машин які привозять з США мають вік не більше 6 років.
  • Машина яку доставили з Америки буде мати хорошу комплектацію та повне оснащення.
  • Купуючи машину в США ви отримуєте спеціальну виписку в якій вказано про події що відбувались з автомобілем. Ви будете в курсі в яких ДТП побував автомобіль і можете не хвилюватися що машина в угоні. В цьому плані усе прозоро.
Система Orphus