Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Представники Нехворощанської ОТГ вивчали досвід колег Білоцерківської та Мачухівської тергромад

Представники Нехворощанської тергромади вивчали досвід колег Білоцерківської та Мачухівської тергромад.

На звернення голови Нехворощанської тергромади Віктора Дубовича та з метою вивчення позитивного досвіду організації надання якісних послуг в інших громадах, команда Полтавського регіонального офісу Програми ULEAD з Європою організувала та скоординувала робочу поїздку представників зазначеної тергромади до Білоцерківської та Мачухівської громад.

«Чому саме Білоцерківська та Мачухівська? Ми для візиту запропонували ідентичні за територією, кількістю населення та фінансовими ресурсами тергромади. Разом з тим це громади, які за роки існування продемонстрували помітний соціально-економічний розвиток, залучили до своїх бюджетів додаткові кошти шляхом ефективної проєктної діяльності, розбудували інфраструктуру, помітно підвищили професійний рівень фахівців», – зазначила Ірина Балибіна, керівниця ULEAD Полтавський регіональний офіс.

У Білоцерківській тергромаді, яка створена у 2015 році, вивчали організацію надання медичних та адміністративних послуг, формування мережі закладів культури та освіти.

Під час візиту представники громад оглянули об’єкти інфраструктури громади. Зокрема, приміщення новенької сучасно облаштованої бібліотеки, будинку культури та облаштований за підтримки Програми U-LEAD новенький ЦНАП.

У Мачухівській тергромаді вивчали організацію роботи медичної галузі на основі міжмуніципального співробітництва, залучення додаткових коштів за рахунок проєктної роботи та функціонування комунального підприємства.

Презентував роботу громади голова Валерій Білокінь. Оглянули будівельний майданчик з реконструкції глядацької зали та приміщень будинку культури.

За словами Ірини Балибіної, Білоцерківська та Мачухівська громади отримували постійну підтримку від Програми U-LEAD: брали участь у навчальних заходах, візитах, отримували консультаційну, інформаційну та методичну підтримку. Зараз керівники цих громад відгукнулися надати підтримку новоствореним громадам та новообраним керівникам.

Система Orphus