Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавці можуть вдосконалити екзаменаційні питання з правил дорожнього руху

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим  узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань. Для цього створений спеціальний, повністю прозорий та відкритий, «Банк екзаменаційних питань з ПДР». Така практика широко розповсюджена в європейських країнах, але в нашій країні у сфері надання державних послуг ця ідея інноваційна.

Про це повідомляє Регіональний сервісний центр ГЦС МВС у Полтавській області.

Тепер будь-який профільний фахівець або  небайдужий громадянин може надати свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. Для цього особі необхідно ознайомитися з нашою  онлайн-формою  та викласти в ній свої пропозиції, надавши згоду на їх використання. Вони мають бути оформлені у вигляді тексту з варіантами відповідей та зазначенням правильної відповіді, за необхідності до них долучаються ілюстрація або відео. Також надається обґрунтування правильної відповіді у вигляді посилання на конкретні пункти (статті) нормативних документів. 

Пропозиції можна надавати до питань за такими напрямками:

 Правила дорожнього руху;

 будова та експлуатація транспортних засобів;

 основи безпечного водіння;

 основи права в області дорожнього руху;

 надання першої медичної допомоги.

Отримані пропозиції будуть систематизуватися і виноситися на розгляд комісії, яка після обговорень прийматиме рішення щодо їх врахування або відхилення. Потім усім особам, які заповнили форму, будуть надіслані повідомлення на електронну пошту з результатами про погодження або відхилення наданих пропозицій.

«Розуміємо, що їх оформлення потребуватиме від вас деякого часу, але вони неабияк допоможуть нам створити справді досконалі, більш зрозумілі та доступні білети з ПДР. Маємо до вас прохання:
надавати виважені та аргументовані пропозиції», – говорить начальник РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна перевірити свої знання ПДР на  онлайн-тренажері . Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером контакт-центру: (044)
290–19–88 або в повідомленнях на офіційній  Фейсбук-сторінці  Головного сервісного центру МВС. 

Система Orphus