Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Полтавщина зацікавлена в розміщенні нових виробництв”, – Олег Синєгубов під час зустрічі з Послом Азербайджанської Республіки

26 листопада Полтавщину відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

“Дякую Надзвичайному і Повноважному Послу Азербайджанської Республіки в Україні пані Ельмірі Ахундовій за сьогоднішній візит до Полтавської області”, – написав він.

Азербайджан зараз є одним із найбільших партнерів Полтавщини. Тож область готова запропонувати потенційному інвестору 175 вільних земельних ділянок.

“Ми зацікавлені в подальшому розвитку та розміщенні нових виробництв на території Полтавщини. Область готова запропонувати потенційному інвестору 175 вільних земельних ділянок типу «Greenfield» та «Brownfield», а також понад 80 вільних виробничих приміщень”, – зазначив голова облдержадміністрації. 

Також Олег Синєгубов додав, що облдержадміністрація гарантує всебічну підтримку та супроводження під час реалізації проектів.

“Я впевнений, що наше співробітництво й надалі буде забезпечувати розвиток як Полтавщини, так і партнерів в Азербайджані”.

Фото: Telegram

Система Orphus