Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавщина отримала понад 24 мільйони гривень субвенції на житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Полтавщина отримала понад 24 мільйони гривень державної субвенції. Вони будуть спрямовані на завершення будівництва малого групового будинку та на виплату дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа грошової компенсації з метою придбання житла.

Про це повідомила заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко на своїй сторінці у Facebook.

“Із 2017 року надають державну субвенцію для придбання житла цим категоріям. І, на жаль, як тільки з’явилася державна підтримка, місцеві бюджети стали виділяти менше грошей на придбання квартир для таких дітей. Наприклад, до 2017 року на Полтавщині житлом забезпечували за кошти місцевих бюджетів до 25 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.  У 2020 році в області придбали лише одну квартиру за рахунок місцевого бюджету – в Карлівському районі. Минулого року – 3 у цьому ж районі”, – написала Катерина Рижеченко.

Читайте також: На Полтавщині цьогоріч влаштували під опіку 213 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

Вона зазначила, що голови районів та ОТГ мають закладати на це кошти у місцевих бюджетах.

“Хочу нагадати, що забезпечення житлом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування належить до відповідальності органів місцевого самоврядування”, – додала вона.

Нагадаємо, минулого року розмір субвенції з державного бюджету для Полтавської області склав 23,6 млн грн.

Фото: ілюстративне

Система Orphus