Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавський театр ляльок шукає артиста-ляльковода та художника-постановника

Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 Полтавський академічний обласний театр ляльок оголосив конкурс на заміщення вакантних посад:

Артист-ляльковод ІІ категорії – 2 одиниці;
Художник-постановник – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

На посаду артиста-ляльковода ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи, вік до 35 років.

На посаду художника-постановника: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією художника не менше 3-х років.

Перелік документів для подачі заявки на участь у конкурсі:

Заява на участь у конкурсі;
Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
Копія документа, що засвідчує особу;
Копія трудової книжки (за наявності);
Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю:
Творче резюме, портфоліо.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 32. кабінет № 6.

Кінцевий строк подачі документів: 14 грудня 2020 року.

По закінченню терміну прийому документів 15.12. 2020 року об 11:00 буде проведено ІІ тури конкурсу в приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 32, кабінет № 7.

фото ілюстраційне

Система Orphus