Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавки візьмуть участь у юнацькій баскетбольній лізі

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, в новому сезоні чемпіонату ВЮБЛ буде виступати менше команд у всіх вікових групах, аніж зазвичай.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, у першому, команди розподілені на дві групи за територіальним принципом, зіграють між собою за туровою системою в одне коло.

Другий етап – це фінальна частина, так званий фінал восьми. Чотири команди, що посіли 1 – 4 місця в групі А та в групі Б зіграють між собою за системою плей-оф.

Група А
1. Збірна м. Києва-МОБІ
2. КСЛІ-Динамо (Київ)
3. Переяслав-07
4. Венето-Черкаси
5. КІВС (Львів)
6. Рівненщина – ОСДЮСШОР
7. ДСЮШ №1 (Чернівці)

Розклад першого туру групи А:

Місто Київ

16 листопада
СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) – ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси) 67:57
КСЛІ-Динамо (Київ) – ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) 86:43

17 листопада
ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) – СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВАМОБІ)
ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси) – КСЛІ-Динамо (Київ)

18 листопада
СДЮШОР (ЗБІРНА м. КИЄВА-МОБІ) – КСЛІ-Динамо (Київ)
ПЕРЕЯСЛАВ-07 (Переяслав) – ВЕНЕТО-ЧЕРКАСИ (Черкаси)

Місто Рівне
РІВНЕНЩИНА – ОСДЮСШОР (Рівне) – ДЮСШ№1 (Чернівці)
КІВС (Львів) – ДЮСШ№1 (Чернівці)
КІВС (Львів) – РІВНЕНЩИНА – ОСДЮСШОР (Рівне)

Група Б
1. ХАІ – Збірна Харківської обл.
2. СДЮСШОР №2 (Полтава)
3. Дружківка-07
4. Дніпро-СДЮСШОР №5-ДФКС (Дніпро)
5. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)
6. СДЮСШОР №4 (Миколаїв)
7. Чемпіон (Гола Пристань)

Розклад першого туру групи Б:

Місто Дніпро
30 листопада
ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків) – ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро)
СДЮСШОР № 2 (Полтава) – ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка)

1 грудня
ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка) – ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків)
ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) – СДЮСШОР № 2 (Полтава)

2 грудня
ХАІ – ЗБІРНА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛ. (Харків) – СДЮСШОР №2 (Полтава)
ДРУЖКІВКА-07 (Дружківка) – ДНІПРО–СДЮСШОР №5– ДФКС (Дніпро)

Місто Гола Пристань

18 листопада
ЧЕМПІОН (Гола Пристань) – СДЮСШОР №4 (Миколаїв)
19 листопада
КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) – СДЮСШОР №4 (Миколаїв)
20 листопада
КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя) – ЧЕМПІОН (Гола Пристань)

Чемпіонат серед дівчат 2004-2005 років народження:

Перший етап пройде за туровою системою в одне коло, де команди зіграють між собою.

На другому етапі відбудеться два Фінали чотирьох. Команди, що посіли на першому етапі серед команд 2004 р.н. 1-4 місця, грають у Фіналі чотирьох 2004 р.н.. Відповідно, команди 2005 р.н, що на першому етапі посіли місця з 1 по 4, грають у Фіналі Чотирьох 2005 р.н.

Група А
1. ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04 (Київ)
2. КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
3. КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ)
4. ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)
5. ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
6. МСДЮСШОР№5(Вінниця)

Розклад першого туру групи А

Місто Київ
16 листопада
КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-04(Київ) – ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04  56:90

17 листопада
КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ) – КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-04(Київ)

19 листопада
КСЛІ-ДИНАМО-НПУ (Київ) – ЗБІРНА КИЄВА-ДЮСШ 3-04(Київ)

Місто Переяслав
1 грудня
ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)-04 – ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Рівне)
2 грудня
МСДЮСШОР№5 (Вінниця) – ЗБІРНА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Рівне)
3 грудня
МСДЮСШОР№5 (Вінниця) – ПЕРЕЯСЛАВ (Переяслав)-04

Група Б
1. ХАІ – Збірна Харківської області (Харків)
2. МСДЮСШОР№5 (Вінниця)
3. ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК-04 (Бердянськ)
4. ДНІПРО – СДЮСШОР №5 –ДФКС (Дніпро)
5. КЗ ЗОДЮСШ ЗОР (Запоріжжя)

Розклад першого туру групи Б:
Місто Полтава
18 листопада
ХАІ–Збірна Харківської області (Харків)-СДЮСШОР№2 (Полтава)

19 листопада
ХАІ–Збірна Харківської області (Харків)- ДНІПРО–СДЮСШОР
№5–ДФКС (Дніпро)

20 листопада
ДНІПРО–СДЮСШОР №5–ДФКС (Дніпро) – СДЮСШОР№2
Місто Бердянськ

13 грудня
ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)- КЗ «ЗОДЮСШ» ЗОР (Запоріжжя)

Система Orphus