Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Платники Полтавщини заборгували до бюджету майже 283 млн гривень єдиного внеску

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Несплата єдиного внеску призводить до негативних наслідків, фінансових санкцій та суттєво може вплинути на отримання пенсії. Саме про це йшлося під час брифінгу начальника управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Полтавській області Миколи Гарькавенка для місцевих представників засобів масової інформації.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Він зазначив, що на сьогодні 16146 платників податків Полтавської області мають заборгованість з ЄВ в сумі 282,7 млн. грн. Якщо платник єдиного внеску протягом 10 календарних днів не сплатив суму недоїмки та штрафів з нарахованою пенею та не оскаржив вимогу в адміністративному чи судовому порядку, то таку вимогу вважають узгодженою. Упродовж 10 робочих днів з дня узгодження вимоги (набрання нею чинності) її надсилають  до органу Державної виконавчої служби.

Державна виконавча служба (держвиконавець) не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження.
В зв’язку з зазначеним, податкова служба вкотре попереджає про наслідки виникнення заборгованості зі сплати єдиного внеску:

– блокування рахунків, в т.ч. карткових;

– арешт майна;

– обмеження виїзду за кордон посадових осіб боржників чи самих ФОП-боржників.

Право громадян на соціальний захист, тобто захищені соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення, інші виплати гарантує, зокрема, своєчасне погашення заборгованості по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне  соціальне страхування. З метою уникнення не зрозумілих ситуацій, в чергове звертаюсь з проханням своєчасно сплачувати платежі та добросовісно дбати як про власний соціальний захист так і співвітчизників.

Система Orphus