Ви тут:
Суспільство 

Перший регулярний політ: SpaceX запустила Crew Dragon з чотирма астронавтами на борту

Це початок регулярних польотів американського корабля до МКС

Про це повідомляє ITC.ua.

Ракета Falcon 9 з кораблем Crew Dragon місії Crew-1, який повинен доставити на МКС свій перший міжнародний екіпаж з чотирьох астронавтів, стартувала з майданчика Космічного центру Кеннеді у Флориді. Трансляція запуску ведеться на YouTube-каналах NASA і SpaceX.

Місія Crew-1 знаменує собою довгоочікуваний перехід корабля Crew Dragon з фази випробувань до планових, регулярних польотів. Минулого тижня NASA сертифікувало корабель Crew Dragon (а разом з ним ракету Falcon 9 і супутні наземні системи) для регулярних польотів з астронавтами, і Crew-1 – це перший такий політ для Crew Dragon в статусі ліцензованого засобу доставки екіпажів на МКС, який відкриває нову главу в історії американської і всієї світової космонавтики. Це вперше з 2011 року в одному кораблі на орбіту вирушить екіпаж з чотирьох чоловік. Крім того, це перший для Crew Dragon міжнародний екіпаж.

Читайте також: SpaceX вивела на орбіту супутник GPS III-04 для космічних сил США

Ракета Falcon 9 стартувала з пускового майданчика LC-39A космічного центру імені Кеннеді у Флориді 16 листопада в 2:27 за київським часом. На борту Crew Dragon (C207 Resilience) три астронавта NASA (Майкл Хопкінс, Віктор Гловер і Шеннон Уокер) і астронавт JAXA (Соїті Ногучи).
Екіпаж Crew-1 приєднається до експедиції МКС-64 – на борту МКС їх зустрінуть космонавти Роскосмоса Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков, а також астронавтка NASA Кейт Рубінс. Вперше за майже десять років на МКС буде більше шести чоловік.

Система Orphus