Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Оподаткування ПДВ операцій з експорту соєвих бобів, насіння свиріпи або ріпаку: роз’яснення полтавських податківців

Законом України від 16.01.2020 №466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у  податковому законодавстві» виключено пункт 63 з підрозділу ХХ Кодексу.

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

На підставі цієї норми тимчасово звільнилися від оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку.

Таким чином, з 23 травня 2020 року операції з вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту соєвих бобів (товарна позиція 1201 згідно з УКТ ЗЕД) та насіння свиріпи або ріпаку (товарна позиція 1205 згідно з УКТ ЗЕД) оподатковується за нульовою ставкою. Відтак, експортери сої та ріпаку матимуть право на відшкодування ПДВ. 

До операцій з вивезення за межі митної території України в митному режимі експорту соєвих бобів та насіння свиріпи або ріпаку, які були здійснені до 22 травня 2020 року включно, застосовується режим звільнення від оподаткування.

Фото: ілюстративне

Система Orphus