Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Офіційні результати виборів депутатів до Полтавської облради: протокол обласної ТВК

До Полтавської обласної ради восьмого скликання, за підсумками місцевих виборів 2020 року, обрані представники політичних партій «Рідне місто», «За майбутнє», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність», «Слуга народу», ВО «Батьківщина» та «Довіра».

6 листопада на сайті Полтавської обласної ради опублікували протокол Полтавської обласної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів обласної ради.

Згідно з даними, оприлюдненими на засіданні Полтавської обласної ТВК, на виборах депутатів облради було віддано 387089 голосів.

За підсумками волевиявлення, депутатські мандати отримали:

  • «Довіра» — 66486 голосів (загалом — 16 мандатів);
  • «Слуга народу» — 56840 (14);
  • «За майбутнє» — 52157 (13);
  • ВО «Батьківщина» — 46323 (12);
  • «Опозиційна платформа – За життя» — 41219 (11);
  • «Рідне місто» — 35645 (9);
  • «Європейська Солідарність» — 33641 голос (9 мандатів).

 

3449

 

Мандати депутатів Полтавської обласної ради у ТВО отримали:

  • «Довіра»: Олександр Біленький, Олександр Путря, Юрій Лебедин, Олександр Копелець, Микола Бондар, Валерій Капленко, Олег Діденко, Віктор Кордубан, Василь Стасовський, Валентин Несен, Володимир Куцовол (11 мандатів);
  • «Слуга народу»: Олександр Смірнов, Олег Хардін, Іван Гришко, Сергій Жук, Олександр Руденко, Михайло Виноград, Фахраддін Мухтаров, Юлія Цибульська, Ольга Величко (9 мандатів);
  • «За майбутнє»: Вячеслав Стеценко, Олександр Ващенко, Геннадій Коваленко, Олексій Матюшенко, Олег Баканов, Руслан Проценко, Ольга Усанова, Олег Дядик (8 мандатів);
  • ВО «Батьківщина»: Лариса Босенко, Ірина Степаненко, Юрій Тимоха, Олег Бєлоножко, Віталій Бабак, Денис Терещенко, Володимир Яровенко (7 мандатів);
  • «Опозиційна платформа – За життя»: Сергій Савченко, Олександр Сиверин, Євген Корф, Сергій Мазур, Володимир Говоренко (5 мандатів);
  • «Європейська Солідарність»: Микола Кульчинський, Юрій Мотрич, Марина Василенко, Вячеслав Мінязєв (4 мандати);
  • «Рідне місто»: Олексій Бовдир, Юрій Гриценко, Сергій Сушко (3 мандати).

Депутати, обрані за єдиними виборчими списками

У єдиному багатомандатному виборчому окрузі обрали таких депутатів:

  • «Опозиційна платформа – За життя»: Олег Сазонов (перший кандидат), Руслан Телятник, Валерія Пантюх, Оксана Винниченко, Олег Панкратьєв, Олександр Алексюк (6 мандатів);
  • «Рідне місто»: Андрій Удовиченко (перший кандидат), Олексій Чепурко, Олег Фещенко, Тетяна Юрченко, Юлія Устименко, Олександр Кудацький (6 мандатів);
  • «Довіра»: Олег Кулініч (перший кандидат), Людмила Корнієнко, Костянтин Копотун, Яніна Аранчій, Іван Близнюк (5 мандатів);
  • «Слуга народу»: Олександр Лемешко (перший кандидат), Вячеслав Ждан, Наталія Сухонос, Марина Грекова, Людмила Мірошніченко (5 мандатів);
  • «За майбутнє»: Юрій Шаповалов (перший кандидат), Іван Москалик, Світлана Тарашевська, Максим Середа, Наталія Сук (5 мандатів);
  • ВО «Батьківщина»: Руслан Богдан (перший кандидат), Сергій Бєлашов, Олександр Олексенко, Іван Сидоренко, Дмитро Кравченко (5 мандатів);
  • «Європейська Солідарність»: Наталія Гранчак (перший кандидат), Сергій Бульбаха, Яніна Барибіна, Ігор Процай, Лілія Руроєва (5 мандатів).
Система Orphus