Ви тут:
Суспільство 

Новий серіал Netflix лише за 28 днів став найкращим у 2020 році

Компанія Netflix оголосила про нові рекордні перегляди на стрімінговій платформі та назвала найпопулярніший серіал 2020 року. Ним став “Хід королеви” або ж “Ферзевий гамбіт”.

Як повідомляє 24 канал, про це компанія оголосила у на офіційній сторінці у твіттері. За даними кіновиробників, всього за 28 днів серіал “Хід королеви” переглянули 62 мільйони людей. Такі дані є рекордними та перевищують показники лідера минулого місяця – серіал “Ретчед”.

Окрім цього, компанія констатувала, що випередити “Хід королеви” зміг тільки документальний проєкт про Джо Екзотіка “Король тигрів”, який зібрав на 2 мільйони більше переглядів.

Стрічка розповідає про видатну шахістку Бет Гармон. Після моторошної автокатастрофи її мама помирає, а дівчинка того ж дня потрапляє у сиротинець в Кентуккі. Ця подія перевернула все життя Бет, відтак їй доводиться шукати друзів та пристосовуватись до строгих правил.

Випадково дівчинка натрапляє на прибиральника, який грав у шахи. Згодом Бет таки вмовила чоловіка навчити її цієї гри і вже невдовзі могла обіграти не тільки свого вчителя, але й студентів місцевого коледжу. З дорослішанням знання і вправність Гармон тільки удосконалюється, а їй вже до снаги обіграти в партії найвідоміших шахістів, якими захоплюється вся Америка. І тільки один суперник відділяє її від звання “Найкращий гравець світу”.

Система Orphus