Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Нерозділене кохання у новому кліпі Аlyona Аlyona

Dancer – нова музично-танцювальна колаборація Аlyona Аlyona з французьким електронним продюсером Vladimir Cauchemar. 

“Володимир запропонував нам спільну роботу вже давно. Надіслав варіанти бітів, один із них нам дуже сподобався. Ми з командою тоді були на Балі, писали альбом. Я була дуже стомлена і хотілось тусувати, але не було як і не було де. Відповідно, мені прийшла ідея написати трек про тіло, яке стомилося і хоче подалі від усіх людей. Приспів вирішили зробити міжнародний, щоб Кошмар хоч трішки щось розумів)).” – коментує фіт реп-виконавиця.

Незважаючи на різний менталітет та відсутність можливості зустрітись, Володимиру та Альоні вдалося спіймати спільний вайб і на одному диханні створити дійсно крутий трек.

Vladimir Cauchemar: “Навіть якщо я не розумію текстів, стиль Альони гострий як ніж. Я закохався в нього з першого погляду. Я наполегливо працював над бітом і багато разів змінював постановку, щоб досягти того відчуття класичної музики / клуб хаузу. Я дуже щасливий знайти мою флейту знову. Альона, ти дуже хороша танцівниця.”

Шоуранером відео став Олександр Гудков – один із найяскравіших і неоднозначних персонажів шоу-бізнесу. Gudok відомий своїми ексцентричними сценаріями та епатажними образами. Кліпи, які він знімав/у яких знімався викликали неабиякий ажіотаж та обговорення.

Режисером виступив Дмитро Чернявський, який раніше працював разом з Аlyona Аlyona і Jamala над відео “Жалі”. Сюжет кліпу “Dancer” розгортається навколо історії двох персонажів: дівчини, яка любить бити посуд і хлопця, який любить цю дівчину. Дівчина, в своїй рефлексії, бажає розбити найцінніший трофей у колекції хлопця, а саме – статуетку Vladimir Cauchemar. Все це відбувається в місці, який може нагадувати готель “Гранд Будапешт”.

Окрім спільного кліпу, Аlyona Аlyona та Vladimir запускають танцювальний challenge  #dancerdancer в ТіkТоk, та закликають усіх його підтримати. Як і у всіх челенджах ТіkТоk, глядачам потрібно буде вивчити вірусний танець та повторити його у своєму акаунті. За найкращі відео учасники отримають призи від артистів.

Система Orphus