Ви тут:

Необхідно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн, – Степанов

Необхідно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн. У людей, хворих на COVID-19, має бути така можливість. 

На цьому наголосив у своєму відеозверненні міністр охорони доров’я Максим Степанов, який захворів на коронавірус.

“Розпочав свій “шлях пацієнта”, і вже маю перші висновки. Перше: Необхідно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн. У людей, хворих на COVID-19, має бути така можливість. Впевнений, що нам вдасться з цим розібратися вже цього тижня. Друге: На завтра призначив нараду із заступниками щодо питання створення бази лікарів, які будуть оперативно консультувати пацієнтів, в яких ще немає декларації з сімейним лікарем, щодо лікування коронавірусної хвороби вдома. Адже це справді дуже типова ситуація, коли в людини немає сімейного лікаря, і вона не знає, до кого звертатися”, – розповів Степанов.

Також, міністр охорони здоров’я зазначив, що певна кількість громадян, які не підписали декларацію з сімейним лікарем, зможуть отримати контакти лікаря, який буде вести їх весь час захворювання та призначати лікування. 

“Проблематику зафіксував. Починаємо вирішувати!”, – додав він.

У відеозверненні, яке опублікували раніше, Максим Степанов розповів, що на власному досвіді перевірить, як працюють “шляхи пацієнта” та протоколи лікування.

Перейти до вмісту