Ви тут:
Суспільство 

Не біткоїнтом єдиним: українці створили мобільний гаманець для купівлі криптовалют

Trustee Wallet є гаманцем для покупки і продажу криптовалюти з будь-якої банківської карти Visa / MasterСard.

Як ми раніше повідомляли, у день президентських виборів в США курс найголовнішої криптовалюти – Bitcoin – ненадовго піднявся вище $ 14 000.

В 1:19 по Києву 4 листопада курс підскочив до пікового значення в $ 14 060,67. Це вже другий раз за останні п’ять днів Bitcoin підкорює рубіж в $ 14 000 – 31 жовтня курс теж ненадовго перевищив це значення. До цього Bitcoin не піднімався вище $ 14 000 з середини січня 2018 року. Останні кілька годин криптовалюта залишається стабільною, торгуючись в коридорі $ 3700- $ 3900. Безпосередньо зараз – на момент написання цієї замітки – курс становить $ 13 829,71.

Як повідомляє ain.ua, Trustee Wallet – це інноваційний мультивалютний криптогаманець у вигляді додатку, який забезпечує можливість миттєво відправляти і отримувати віртуальні активи з використанням Visa / MasterCard.

«Система працює наступним чином: ми інтегруємо в наш додаток мережу партнерів (ліцензованих провайдерів ліквідності). При здійсненні транзакції користувач вказує її параметри (суму, валюту, вид операцій), а наш сервіс автоматично обирає найвигідніший варіант і технічно забезпечує її проведення нашими партнерами», – розповів організатор стартапу Вадим Груша.

Система Orphus