Ви тут:
Суспільство Україна 

Нацполіція впроваджує концепцію розвитку підрозділів протидії злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми та незаконною міграцією

Про це Ігор Клименко повідомив, заслухавши стратегію діяльності профільного департаменту, яку презентував його керівник Сергій Пантелеєв.

Голова Національної поліції Ігор Клименко підтримав пропозицію повного перезавантаження напрямку протидії злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми та нелегальною міграцією, повідомляють у поліції.

«Національна поліція переходить на новий етап організації боротьби з трефікінгом (сучасними формами рабства), трудовою та сексуальною експлуатацією, каналами нелегальної міграції та незаконної легалізації іноземців на території України. Для ефективної роботи ми впроваджуватимемо нові підходи для попередження та припинення таких правопорушень. При цьому робимо акцент на зміні філософії служби, яка має стати дієвим інструментом захисту жертв торгівлі людьми та міграційної безпеки держави», – зазначив Ігор Клименко.

Перший заступник Голови Національної поліції України – керівник кримінальної поліції Євген Коваль зауважив, що рішення про переформатування роботи підрозділу сприятиме виявленню та ліквідації транснаціональної злочинності:

«Ми спрямуємо зусилля на викриття каналів торгівлі людьми і незаконного ввезення мігрантів, а також залучимо можливості служби для протидії етнічній злочинності та зменшення впливу іноземного криміналітету на безпеку в державі».

Презентуючи нові підходи у роботі підрозділу, Сергій Пантелеєв відзначив, що підрозділ зосередить увагу на правовій та профілактичній роботі із жертвами торгівлі людьми:

«Безперечно, нашими пріоритетами, окрім кримінального переслідування трафікерів (работорговців) та організаторів нелегальної міграції, стане тісна взаємодія з громадськістю щодо всебічної допомоги жертвам торгівлі людьми».

Також керівник департаменту озвучив пропозиції щодо вдосконалення національного законодавства щодо протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції.

Система Orphus