Ви тут:
Суспільство 

Національна благодійна акція зібрала 10 мільйонів гривень на користь дітей з онкозахворюваннями

Компанія “АТБ-маркет” разом із Всеукраїнським благодійним фондом “АТБ” долучилися до допомоги онкохворим дітям.

З 1 листопада касири магазинів торговельної мережі “АТБ” по всій країні пропонували покупцям придбати благодійні шоколад і чай вартістю 7 і 5 гривень та товари партнерів у залі, позначенні спеціальним цінником. У результаті, було зібрано 10 мільйонів гривень. 

“Неймовірну суму зібрали для дітей українці. Зібрали всього за три тижні, купуючи найдобріші товари в АТБ в усіх куточках країни. Ці кошти підуть на термінові потреби онкохворих дітей, зокрема ліки. Від імені родин наших підопічних, ми безмежно вдячні кожному, хто долучився. Ви – люди, які подарували хворим дітям найцінніше – можливість одужати”, – підкреслює директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки” Світлана Пугач.

“Це не перша благодійна акція, яку реалізує наш фонд. Але саме ця – особлива та найвідповідальніша. І за масштабами її проведення, і за долученням до неї українських зірок – Олі Полякової та DZIDZIO, а головне, за вкрай важливою місією – допомоги онкохворим дітям, які потребують термінового лікування. Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, кожному покупцеві, хто не залишився осторонь, підтримував та брав активну участь у реалізації нашої спільної з благодійним фондом «Таблеточки» ініціативи. Сьогодні ми всі побачили, що допомагати – це дійсно просто, особливо коли це стосується кожного з нас”, – говорить директор Всеукраїнського благодійного фонду “АТБ” Сергій Демченко.

Національна благодійна акція “Мене це стосується! А тебе?”, мабуть, могла б претендувати на рекорд, лише подивіться на неї в цифрах: 

  • 20 000 касирів закликали купувати шоколад і чай на користь дітей,  
  • і продали понад 1 млн плиток шоколаду з Олею Поляковою та пакетиків  чаю з DZIDZIO
  • що, разом з відрахуваннями з товарів партнерів, перетворилися на 10 мільйонів гривень на допомогу для дітей з онко! 

Система Orphus