Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині визначили переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

18 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області.

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, взяли участь депутати обласної ради, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, Полтавської агенції з енергоефективності Полтавської обласної ради, представники органів місцевого самоврядування. В зв’язку з поширенням захворюваності в області на COVID-19, розгляд проєктів та визначення переможців конкурсу відбулося в онлайн-режимі, повідомляють у Полтавській облраді.

Рада конкурсу розглянула 38 проєктів, поданих на конкурс у 2020 році. Зокрема: 7 проєктів І категорії (ініційованих сільськими та селищними радами); 27 проєктів II категорії (поданих міськими радами районного і обласного значення, районними радами і ОТГ); 4 проєкти ІІІ категорії (проєкти міжмуніципального співробітництва).

Проєкти стосувалися: організації ефективної системи надання органами місцевого самоврядування муніципальних послуг населенню в сферах освіти, спорту, соціального захисту, безпеки громадян та громадського порядку; поліпшення екологічної інфраструктури, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф, водозабезпечення, поводження з ТПВ, благоустрою парків, скверів, водоймищ; впровадження енергоефективних заходів у комунальних освітніх та культурних закладах; розвитку туристичної діяльності та курортної справи; збереження історико-культурної та духовної спадщини; освітнього, наукового та інформаційного забезпечення розвитку місцевого самоврядування.

За результатами голосування, переможцями рада конкурсу визначила 32 проєкти. Їх буде впроваджено в наступному фінансовому році на умовах співфінансування з обласного, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством. З обласного бюджету на реалізацію цих проєктів планується спрямувати близько 15 млн грн.

Система Orphus