Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині відкрили музеї хліба та борщу

В Опішні відкрили музеї звареного хліба та живого борщу. Музеї запрацювали на базі етносадиби “Лялина світлиця”, власницею якої є етнологиня Олена Щербань. 

Вона обіцяє щодня дивувати гостей садиби новим рецептом борщу, яких вона знає щонайменше 365, повідомляє портал Zruchno.travel.

Серед видів борщів є весільний, поминальний, зимовий, літній, білий, коричневий та багато інших. Рецепти господарка збирала по всій Україні, але найбільше – саме з центральної України.

Головними експонатами музею борщу є глиняні горщики і справжня піч, в яких готується страва. Значну увага засновниця музею приділила також створенню живого хліба – тут його виготовляють на заквасці, без дріжджів.

“Усі охочі зможуть дізнатись більше цікавих фактів про українську традиційну страву, її різновидах, техніки приготування, а також загальні традиції України, її культуру та гастрономію”, – розповіла організаторка напередодні свята.

Згідно з програмою свята, під час фестивалю “Живий хліб” в “Лялиній світлиці” пройдуть майстер-класи з випікання живого хліба, прядіння, ляльки-мотанки та народний спів.

На своїй сторінці у Facebook Олена Щербань повідомила, що найближчим часом напишуть велику енциклопедію борщу та створять гастро-медичну академію.

 

 

 

 

ФОТО: скрін з сюжету ТСН

Система Orphus