Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині прийняли ювілейну естафету, присвячену 95-й річниці юннатівського руху в Україні

3-4 листопада Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (ПОЕНЦУМ) прийняв ювілейну естафету “Стежками юннатівського руху”, присвячену 95-й річниці юннатівського руху в Україні.

Головними атрибутами естафети є перехідний кубок та естафетна книга, що складається із 25 аркушів (по одному аркушу на кожну область), повідомляють у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

У книзі юннати кожної області ділились своїми роздумами, враженнями, залишали відгуки та побажання щодо подальшого розвитку еколого-натуралістичного руху в Україні. Також організатори відвели окремі сторінки для Автономної Республіки Крим, де усі бажаючі могли написати свої побажання та слова підтримки для друзів-кримчан.

Естафета стартувала 10 вересня у Сумській області, а далі кубок і естафетна книга подорожували всією Україною.

З привітанням до юних натуралістів звернулася виконувач обов’язків Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Людмила Сусахіна. Побажала усім миру, злагоди, благополуччя та продовжувати й надалі традиції юннатівського руху, започатковані 95 років тому.

Система Orphus