Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проводять індивідуальне профконсультування для умовно засуджених

Для покращення соціальної та виховної роботи, протягом останніх років, Полтавська міськрайонна філія обласного центру зайнятості плідно співпрацює з Полтавським районним відділом філії ДУ «Центр пробації». Співпраця триває в напрямках інформування та консультування із загальних питань зайнятості з елементами техніки пошуку роботи та сприяння працевлаштуванню осіб, які відбувають покарання умовно.

Так, днями провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Надія Максименко провела для умовно засуджених індивідуальне профконсультування (в умовах карантинних обмежень консультації надавалися з дотриманням санітарних вимог).

Особи, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном, були поінформані про стан ринку праці в місті та регіоні, дізналися про послуги ДСЗ, ознайомилися з актуальними вакансіями, перспективами працевлаштування та перевагами легальної праці, розповіли у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Особливу зацікавленість викликала інформація про можливість набуття нової професії на базі ДНЗ «Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» а також корисна та актуальна інформація про портал Державної служби зайнятості.

Під час робочої зустрічі начальник Полтавського районного відділу філії ДУ «Центр пробації » в Полтавській області, підполковник внутрішньої служби Тетяна Кошкіна наголосила, що дану проблему не можна вирішити самотужки тільки силами органами пробації. Для отримання дієвого результату надання соціальних послуг має бути комплексним на основі соціального діалогу.

Найефективнішим захистом і попередженням правопорушень громадян є їхня легальна зайнятість. Результат спільних зусиль залежить від бажання змінити життя на краще самої людини, її наполегливості в пошуках роботи.

За підсумками обговорення сторони домовились щодо продовження співпраці двох установ по наданню підтримки та допомоги суб’єктам пробації. Адже за сприянням служби зайнятості громадяни, засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням вол,і мають змогу не лише знайти роботу з гідною заробітною платою за своєю професією, але й змінити своє життя на краще.

Система Orphus