Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині продовжують перевіряти магазини та школи на дотримання протиепідемічних вимог

5 листопада на виконання доручення прем’єр міністра України, зазначеного в протоколі позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС працівниками Диканського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області було проведено 3 позапланові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених головним державним санітарним лікарем України.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Під час рейдів виявлено порушення (контейнери для збору ЗІЗ без кришок). Порушення були усунені під час перевірки. Позапланові перевірки та роз’яснювальна робота проводитиметься і надалі.

Цього ж дня Решетилівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області проведено 7 комісійних перевірок навчально-виховних закладів та об’єктів роздрібної торгівлі харчовими продуктами.

Так під час перевірки загальноосвітнього навчального закладу було виявлено що на одній  з урн для утилізації ЗІЗ відсутній пакет для сміття (хоча в урні були викинуті використані ЗІЗ), та виявлено факт використання брускового мила. 

При перевірці магазинів встановлено факти використання багаторазових текстильних рушників, урна для використаних ЗІЗ без кришки, використання брускового мила, відсутні інформаційне роз’яснення для відвідувачів щодо обмежень в роботі закладу.

Проведено роз’яснювальну роботу з підприємцями та директорами навчальних закладів щодо дотримання карантину.

Фото: Держпродспоживслужби

Система Orphus