Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліцейські розслідують факт ймовірного перешкоджання діяльності журналістів

10 листопада, близько 19:30, до поліції надійшло повідомлення про створення перепон діяльності журналістів місцевої телерадіокомпанії та друкованого видання з боку начальника Семенівського відділення поліції.

Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

Попередньо відомо: працівники поліції забезпечували охорону транспортних засобів, завантажених кукурудзою, що були тимчасово вилучені в рамках кримінального провадження, відкритого у липні цього року за фактами самовільного зайняття земельних ділянок. Це майно планували повернути сільськогосподарському підприємству після отримання ухвали слідчого судді. Однак, 11 листопада на місці зберігання автомобілів з’явилися невідомі й спробували на них виїхати за межі населеного пункту.

Працівники районного відділення поліції вжили заходів для зупинки колони. Цей процес почали фільмувати невстановлені особи. Між поліцейськими та невідомими виникла суперечка. Лише під час діалогу з’ясувалося, що невідомі, які здійснювали відеозйомку, є журналістами місцевих засобів масової інформації.

Для вивчення обставин інциденту, що стався між представниками мас-медіа та керівником територіального підрозділу, та надання факту об’єктивної правової оцінки, відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України.

Матеріали кримінального провадження за підслідністю будуть спрямовані до теруправління Державного бюро розслідувань. Окрім того, за даним фактом керівництвом поліції Полтавщини призначено службове розслідування.

Система Orphus