Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили перевізників на дотримання правил карантину

У Глобиному, Шишаках і Диканьці перевірили дотримання протиепідемічних заходів на автостанції, залізничній станції та автобусних зупинках.

Як повідомили в Управлінні інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, до спільної перевірки також долучилися представники Укртрансбезпеки у Полтавській області, місцевих підрозділів Держпродспоживслужби, Національної поліції, Глобинської, Шишацької та Диканської райдержадміністрацій.

Перевірку здійснено на комунальному підприємстві «Глобинське», автостанції «Глобине», комунальному підприємстві «Техкомунбуд» Шишацької об’єднаної територіальної громади. 

“Під час перевірки основну увагу приділяли дотриманню автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг із перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 та дотриманню договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, за ініціативи Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА в Глобинській, Шишацькій, Диканській райдержадміністраціях спільно з ОТГ проведено наради за участі автомобільних перевізників. На нарадах обговорили питання організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у районах, нові законодавчі зміни та питання функціонування автостанцій у Глобиному, Шишаках і Диканьці.

Фото: Управлінні інфраструктури та цифрової трансформації ОДА

 

 

Система Orphus