Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині новообраних депутатів місцевих рад запрошують на навчання

З 24 листопада по 1 грудня поточного року Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі Центр) спільно з Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування буде проводитися дистанційне навчання новообраних депутатів місцевих рад за спеціальною короткостроковою програмою «Як бути ефективним депутатом».

Повідомлення про навчання розмістила Карлівська міська рада.

Програма включає розгляд наступних тем:
– місцева рада як система. Діяльність постійних комісій;
– регламент – основний закон ради;
– права та обов’язки депутата;
– обов’язки депутата в умовах конфлікту інтересів.

Передбачається 4 денне онлайн навчання через майданчик дистанційного навчання Zoom.

Початок занять 24.11.2020 о 15.00 год. (навчання може здійснюватися з домашнього чи робочого комп’ютера за умови наявності Інтернету).

З метою підключення до майданчика Zoom учасникам програми необхідно до 18 листопада 2020 року обов’язково особисто зареєструватися на офіційному веб-сайті Центру за адресою y розділі «Реєстрація на навчання».

Шифр групи: СКМС2411.

Також можливо зареєструватися на навчання за допомогою мобільного пристрою за посиланням.

Для коректної роботи із сайтом Центру радимо користуватися браузером Google Chrome (оновлений).

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на програму буде закрита одразу після набору максимальної кількості учасників (100 осіб).

Просимо пlд час реєстрації указати особисті електронні адреси, не використовувати електронні адреси з доменом adm-pl.gov.ua.

На особисті електронні адреси учасників навчання, надані при реєстрації, впродовж 22.11.2020 буде надіслано інформацію для участі у дистанційному навчанні.

“Просимо учасників програми звернути увагу на те, що проведення занять у системі Zoom потребує встановлення відповідного програмного забезпечення та оснащення робочого місця (ПК) веб – камерою, колонками, мікрофоном, Інтернет-зв`язком”, – зазначається у повідомоленні.

Довідки за телефонами:

– з питань реєстрації на сайті Центру, підключення до дистанційного навчання в системі Zoom: 50-04-25;
– з питань організації навчання: 60-97-18, 60-97-32, 60-97-19.

Система Orphus