Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині майже тисяча людей з COVID-19 перебувають у лікарнях, 17 – підключені до апаратів ШВЛ, – Юрій Курилко

У Полтавській області на 16 листопада зареєстровано 24 тисячі підозр на COVID-19 з початку карантину. Підтверджених випадків захворювання на коронавірус – 15 тисяч 884,  нових за добу – 622.

319 летальних випадків в області зафіксовано з початку карантину, за минулу добу – 15. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Юрій Курилко зазначив, що це дані за кілька днів.

“Не завжди регулярно надходять результати ПЛР-тестів, все роблять партіями. Це не означає, що 15 людей померли за добу. Це дані за кілька днів”, – пояснив Юрій Курилко.

На Полтавщині у лікарнях перебуває майже тисячу пацієнтів з COVID-19. За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, зараз в області виділені 1392 ліжко-місця у лікарнях для пацієнтів з коронавірусом.

“415 людей з підтвердженим коронавірусом і 498 – з підозрою перебувають на стаціонарному лікуванні. 41 людина знаходиться на інтенсивній терапії, 17 людей підключені до апаратів ШВЛ. 8310 людей лікуються амбулаторно. Зроблено 1220 ПЛР-тестів, збільшили ІФА-тестувань майже на 2 тисячі. Якщо взяти за добу всі види тестів, то виходить більше 3-х тисяч обстежень на коронавірус”, – розповів Юрій Курилко.

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я, задекларували більше 2 тисяч ліжко-місць для хворих на COVID-19. Киснем вже забезпечені 62% ліжок. Надалі кількість ліжок планують збільшити до 3 тисяч.

Нагадаємо, у Полтавській області визначили додаткові лікарні для прийому хворих на COVID-19.

Система Orphus