Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи і Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів

10 листопада в Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада за участю заступника голови ОДА Катерини Рижеченко з питань підготовки та проведення в області заходів із нагоди Дня Гідності та Свободи, Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Катерина Рижеченко наголосила, що проводити заходи слід із урахуванням та дотриманням місцевих вимог карантину.

Про заходи, які планують проводити поінформувала директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко.

До 21 листопада у всіх містах, селах, селищах потрібно упорядкувати об’єкти, пов’язані із подіями Революції Гідності, пам’ятники, пам’ятні знаки, місця поховань загиблих під час Революції Гідності та учасників АТО/ООС, борців за незалежність України у XX столітті.

Відповідні експозиції та виставки в музеях поповнять новими матеріалами. Тематичні заходи переважно проводитимуть онлайн. У військових частинах, школах, закладах культури покажуть тематичні фільми та відбудуться інформаційні заходи з дотриманням протиепідемічних заходів.

У храмах проведуть панахиди за загиблими та молебні за Україну.

Також на нараді обговорили підготовку до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. 28 листопада в області відбудуться заходи в межах Загальнонаціональної хвилини мовчання «Засвіти свічку». У селі Мгар Лубенського району планується захід біля Меморіалу скорботи «Голодомор-33».

На території області цього дня приспустять Державний Прапор України, обмежать проведення розважальних заходів. Представники телевізійних та радіокомпаній повинні внести відповідні зміни до програм.

Система Orphus