Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 79 проєктів претендують на фінансування із ДФРР

12 листопада завершився етап подачі проєктів на конкурсний відбір. Усього подали 79 ініціатив на загальну суму 2,6 мільярда гривень, що потребують фінансування із ДФРР на 1,1 мільярда гривень.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

19 листопада відбулося засідання конкурсної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти державного фонду регіонального розвитку.

“Треба обрати найкращі подані ідеї. Тематика полтавських проєктів різноманітна – це економічний розвиток, створення туристичних магнітів, реконструкція закладів освіти, культури та охорони здоров’я, розвиток спортивної інфраструктури”, – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Для зручності оцінювання експерти конкурсної комісії працюватимуть у трьох групах і розглядатимуть проєкти за напрямками до 24 листопада, щоб подати кращі на розгляд Міністерству розвитку громад та територій України 25 листопада. Під час оцінки проєктів братимуть до уваги наявність проєктно-кошторисної документації, інформацію про комплексність проєкту.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus