Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині діє гурток взаємодопомоги для літніх людей

У районній бібліотеці ім. О. Донченка відбувся черговий  гурток взаємодопомоги для літніх людей.  Організували тематичну зустріч Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з районною книгозбірнею.

Темою зустрічі обрали обговорення  дієвих порад щодо психологічної адаптації осіб похилого віку в умовах карантинних обмежень, повідомили у Лубенській РДА.

Під час зустрічі психолог проєкту Юлія Пода ознайомила присутніх з коронавірусною психологією. Зокрема, звучали поради, щоб перестати панікувати через COVID -19, як дивитися на ситуацію тверезо, зосереджуватися на тому, на що ми можемо впливати, та перестати сильно і часто хвилюватися.  Корисними також були посильні фізичні вправи, які виконали учасники гуртка, адже фізкультура, інформаційна дієта та гігієна рук – «золоті» правила під час карантину.

На завершення заходу учасники отримали гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних наборів з антисептиками та засобами індивідуального захисту (масками та серветками).

Гурткок відбувся у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID – 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Фото: Лубенська РДА

Система Orphus