Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

МЗС та підприємці Полтавщини  обговорили перспективи розширення ринків збуту

3 листопада відбулася зустріч у режимі селектору Міністра закордонних справ України з головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим та представниками бізнес-середовища області. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що подібні заходи будуть проходити з усіма регіонами країни, щоб вирішити проблеми українських товаровиробників на зовнішніх ринках та перспективи розширення ринків збуту.

Про це інформує Полтавська ОДА.

«Нам дуже важливо налагодити тісний контакт із експортерами України, почути пропозиції щодо залучення інвестицій в область і давати посольствам та дипломатам більш предметні доручення в інтересах бізнесу і розвитку економіки», – сказав Дмитро Кулеба.

Голова Полтавської облдержадмінстрації Олег Синєгубов упевнений, що діалог влади та бізнесу стане ефективним кроком для вирішення нагальних питань у сфері експортної діяльності підприємствами області.

«Полтавська область має торгівельні зв’язки з 128 країнами світу, у тому числі експортує товари до 118 країн світу. Обсяги експорту продукції склали понад 1,14 млрд дол. США і зросли на 5,6% (порівняно із аналогічним періодом минулого року), – розповів Олег Синєгубов. – Розвиток та збільшення експорту товарів та послуг є важливим для економічного зростання області. Адже це зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів від сплачених підприємствами податків і зборів».

Полтавська облдержадміністрація стала своєрідним майданчиком для відкритого спілкування бізнесу із представниками Уряду. Нещодавно в ній провели консультацію «Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Полтавщини» за участі представників Мінекономіки, Офісу Віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції України та експортерів області.

Першочергово, що турбувало представників бізнесу на онлайн-зустрічі з МЗС – це вирішення питань сертифікації продукції за європейськими стандартами, участь у заходах із просування органічної продукції та експорту освітніх послуг за кордон у період пандемії та інше.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus